Petra Procházková s naší organizací spolupracuje od jara 2014, kdy se k nám během svého studia přihlásila na stáž. V té době se zapojila do příprav a realizace již pátého ročníku festivalu Brněnský Lunapark aneb Divadlo ke kávě coby produkční, která se zároveň starala také o videodokumentaci festivalu. Petra se své role zhostila zodpovědně a vždy na ni byl spoleh. Bez problémů samostatně řešila všechny nastalé situace během akce. Je to týmový hráč, který do týmu naprosto bez potíží zapadl.

V létě 2014 se zapojila do příprav čtvrtého ročníku Týdne kávy Brno. Stala se součástí překladatelské sekce vzhledem k jejímu vzdělání i zkušenostem, brzy však akci významně pomohla také tím, že se ujala produkční práce spojené s domluvou přednáškového dne, který nabídl návštěvníkům akce pestrý a nabitý program. S přednášejícími komunikovala profesionálně a svou práci zdárně dotáhla do konce.

Petra Procházková pracuje samostatně, přemýšlivě a pečlivě. Je na ni spolehnutí a umí i příjemně překvapit. Je komunikativní, umí se zeptat, pokud si není něčím jistá a funguje týmově. Je učenlivá, vnímavá a velice dobře se s ní spolupracuje.

Mgr. Kateřina Eichlerová
předsedkyně Kulturárium, o.s.
+ 420 777 668 139